Physio Roll PLUS 55x90cm

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Sport-potreby.sk

• je to uzasny produkt na ktorom sa mi pohodlne cvici s mojim syncekom vrelo odporucam vsetkym :) nema ziadnu chybu a som maximalne spokojná s nim !!!!!! za tu cenu sa oplatilo kupovat . nevahajte a objednajte este dnes :) do 3 dni doma takze súúper :)

• - dôležitý pre rehabilitáciu kolena po totálnej endoprotéze
    • - výborná vec na cvičenie pre moje vnučky
    • Vysoká cena

Hoci je cena vysoká, zdraviu resp. sfunkčneniu môjho kolena som dala prednosť.

splnilo očakvávanie

Produkt nemá žiadne parametre.

Lopty Physioroll sú ideálne pre prácu s ľuďmi, ktorí majú problémy s rovnováhou a koordináciou. Sú vhodné pre cvičenie s deťmi, pre staršie osoby a zvlášť pre cvičenie osôb s handicapom. Stred - "sedlo" je miesto ktoré ponúka stabilitu, pohodlie a dôveru. Takže klienti všetkých vekových kategórií a takmer všetkých diagnóz sa môžu zúčastniť terapiou na lopte.Tvar burského orieška zaisťuje väčšiu stabilitu. Charakteristický oválny tvar týchto lôpt ponúka väčší kontakt s podlahou. Tento lopta elipsa je tiež niekedy nazývaný "piškótu" alebo "zemiak". Physio Roll je tiež možné využiť pre kondičné cvičenie domácich zvierat.Priemer: 55 cmDĺžka: 90 cmFarba: žltáDoporučená nosnosť: max. 120 kgTestovaná nosnosť: max. 300 kgVýrobky talianskej firmy Ledraplastic sú vyrobené podľa noriem v EÚ, čo zaisťuje garanciu nezávadnosti materiálu. Výrobok neobsahuje latex, ťažké kovy alebo zakázaná zmäkčovadlá (smernica EU 2005/84 / ES).Vhodné pre deti od 3 rokov - obsahuje zátku, aby neuchádzali vzduch. Balené v sáčku. Obal nie je súčasťou výrobku. Odstráňte z dosahu detí. V oboch prípadoch hrozí nebezpečenstvo udusenia. V žiadnom prípade na výrobok nestúpajte. Strata rovnováhy Vám môže spôsobiť zranenie. Nie je tiež určený pre cvičenie so záťažou, napr. S činkou.váha: 2,64kg

• - dôležitý pre rehabilitáciu kolena po totálnej endoprotéze
    • - výborná vec na cvičenie pre moje vnučky
    • Vysoká cena

Hoci je cena vysoká, zdraviu resp. sfunkčneniu môjho kolena som dala prednosť.

splnilo očakvávanie